Obilježavanje Svjetskog MS dana

25. svibnja 2022.

24 .svibnja 2022. godine u prostorijama Društva ugostili smo malene radoznalce- učenike osnovne škole Antuna Kanižlića u Požegi, koje smo informirali o multipli sklerozi, problemima oboljelih ali i lijepim događajima koji se u Društvu bilježe. Svojim znatiželjnim pogledima, osmjesima i energijom osmogodišnjaka uveselili su članovo, zaposlenike i volontere Društva. Svjetski dan oboljelih od multiple skleroze jedna je od manifestacija kojima pridajemo posebnu pažnju. Sve više dionika zajednice upoznaje i uči o MS-u. Naši maleni gosti donijeli su prekrasne crteže kojima daju potporu svim oboljelima.
Obilježavanje Svjetskog MS dana
1 // 2